MÖBLER / Bord / Soffbord 11609464
nr 1160 9464
Soffbord
Gustaviansk stil, Mässingsdekor, diameter: 90 cm, höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:56:04
Den Gustavianska stilen